Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 08:24
 
Ahmet Bensiz Bartın AK Parti'den adaylığını açıkladı
Gençlik ve spor Bakanlığı 1.hukuk Müşaviri olan güzel insan,gönül adamı,davasına sıkı sıkıya bağlı değerli dostumuz Ahmet Bensiz Bartın'da AK Partiden Aday adayı oldu,Bensiz adaylık başvurusunu yapıp bir açıklama yaptı.1 Kasım 2015 seçimlerinde Bartın AK Parti'nin 2.sıra adayı olan Bensiz bu sefer iddialı konumda işte yaptığı açıklama
Güncel Haberi
Ahmet Bensiz Bartın AK Parti'den adaylığını açıkladı

“24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde memleketim Bartın'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayı müracaatı yapmış bulunmaktayım. Değerli hemşerilerimin desteğine ve hizmetine talibim. Allah yar ve yardımcımız olsun. Rabbim bu çabamızda bizleri memleketimiz, milletimiz ve partimiz adına hayırlı hizmetlere vesile kılsın inşallah. Saygıdeğer Hemşerilerim Bartın, bizim için bitmeyen bir sevdadır. Siyasete atıldığımız ilk günden bu yana her ne şartta olursa olsun yılmadık, ümitsiz olmadık, ye'se kapılmadık, başımızı öne eğmedik. Çıktığımız bu kutlu seferde zaferin sahibi sadece ve sadece Allah olduğunu bilerek yola koyulduk. Memleketimizin birlik ve beraberliği için Hak bildiğimiz yolda hiç şaşmadan ve sapmadan ilerledik. Sizlerin de yakinen şahit olduğu üzere hiçbir ikbal beklemeksizin 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerinde "Vira Bismillah" deyip zor dönemde elimizi taşın altına koyarak Bartın’ımızın güzel insanlarının teveccühü ile Ak Partimizin hem Türkiye'de hem de Bartın’ımızda başarısını tarihi bir rekor oy artışıyla taçlandırdık.

 

Sorunları biliyoruz

 

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızın istikametlerini tayin ettikleri Yeni Türkiye'nin inşasında, her türlü vesayete hayır diyen bu kutsal davaya ‘Tek Başına İş Başına' diyerek Partimiz adına bir tuğla da koymak bizlere nasip oldu. Bu süreçte Bartın’ımızda Ak Partimizin oylarını 49 binden 65bine çıkararak yaklaşık 16 bin oy ve ayrıca yüzde 42'den yüzde 53.3 ’e çıkararak Bartın siyasi tarihinin en yüksek oy oranım yakaladık. Bildiğiniz gibi siyasetin işleyişi, bürokrasinin dili ve en önemlisi halkımızın hizmet talebini aynı potada birleştirerek hedefe varmak, sonuca ulaşmak esastır. Bizim hizmet etme anlayışımız, bu üç unsuru birleşmesiyle gerçekleşecektir. Bartın’ımızın sorunlarını ve çözümlerini çok iyi analiz ettiğimizi düşünüyoruz. Allah'ın inayeti, partimin münasip görmesi ve kıymetli hemşerilerimin teveccüh buyurmayla milletvekili seçilirsem hizmet için ayrıca yol haritası hazırlamakla zaman kaybı yaşanmayacak inşallah. Öncelikle Partimizin tüm teşkilatlarıyla. Sivil toplum örgütleriyle, sendikalarla, vakıflarla, derneklerle ve muhtarlarımızla devamlı suretle irtibatımızı koparmadan istişarelerde bulunarak bıkmadan usanmadan memleketimize ve memleketimizin güzel insanlarının hizmetine talibiz.

 

Bu karanlık oyunu bozacak

 

Her seçim önemlidir şüphesiz. Yalnız 24 Haziran 2018 Milletvekili Genel Seçimlerinin hayati önemi haiz olduğu apaçık ortada... İslam ve iman şairi Mehmet Akif Ersoy'un "Çanakkale Şehitlerine" adlı destansı şiirinde "Kimi Hindu, kimi yamyam, kimi bilmem ne belâ...” mısrasında ifade buyurdukları gibi Amerika’sından Avrupa Birliğine, Pelsinvanyalı terörist başından bilumum şer odaklarına kadar fitneci geniş bir çevrenin şimdiden seçimlerin meşruiyetine halel getirmek için can havliyle saldırıya geçtikleri görülüyor... Aziz milletimiz bir kez daha bu kirli senaryoları boşa çıkaracak, bu karanlık oyunu bozacaktır. Mütefekkir-Şair Sezai Karakoç'un şiirinde seslendiği gibi "Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır. AK Parti Hükümetleri, milletimizin desteğiyle başta FETÖ olmak üzere gayri meşru ve hain odaklarla, sözde güç merkezleriyle ciddi bir mücadele vermektedir. Temmuz gecesi hain FETÖ'cü darbecilere karşı aziz milletimizin yaptığı gibi Bartın’ımızın Cumhuriyet meydanında akşam saat 21 civarında toplanıp sonrasında Sn. Cumhurbaşkanımızın çağrısına icabet ederek meydanlara akın etmiş; güzide memleketimizin işgal ve imha edilmesine mani olunmuştur. 24 Haziran 2018 tarihli milletvekili genel seçimlerinde de bu hainlere ve onları pışpışlayan dış odaklara okkalı bir Osmanlı şamarı daha inecektir bismillah! Bartın da inşallah iki sıfır yaparak bu tarihi misyona yaraşır bir tavır ortaya koyacaktır.

 

Bartın’ımızın gücüne ve birikimine güveniyorum

 

Nisan 2017 referandumuyla Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçen ülkemizde, 24 Haziran 2018 tarihli erken genel seçimiyle daha etkin ve hızlı bir yönetim biçimi olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçiş süreci tamamlanacaktır. Toplumumuzun ve Bartın’ımızın gücüne ve birikimine güveniyor, içeride ve dışarıda tek bir meselemizin bile çözümsüzlüğe mahkûm olmadığına, yeniden ve her alanda gelişmeye; yeniden ve her alanda kalkınmaya, büyük Türkiye’ye ve güçlü Liderine yürekten inanıyorum. Siyasetçisiyle, sivil toplum örgütleriyle, üniversitesiyle, işçisiyle, çiftçisiyle, işvereniyle, üreticisiyle, medyasıyla, memuruyla Bartın, ülkenin önündeki AK günlerde aktör olacaktır inşallah. Bartın’ın ve Türkiye'nin aydınlık yarınlarına olan inancımı bir kere daha en gür şekilde tekrar ediyor, şehrimize ve şahsımıza gönül vermiş partili arkadaşlarıma, bizleri bu anlamlı günümüzde yalnız bırakmayan değerli dostlarıma ve siz güzide basın mensuplarına şahsım ve aziz hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Vira bismillah... Gayret bizden tevfik Allah'tan...”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahmet, Bensiz, Bartın, AK, Parti'den, adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı