Haber Detayı
04 Kasım 2016 - Cuma 06:20
 
UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde 12 grupta dördüncü hafta maçları tamamlandı. İşte sonuçlar..
Spor Haberi
UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

C Grubu'nda milli futbolcu Yunus Mallı'nın 90 dakika sahada kaldığı maçta, Alman ekibi Mainz 05 deplasmanda Belçika temsilcisi Anderlecht'e 6-1 mağlup oldu.

 

Diğer karşılaşmada ise Azerbaycan ekibi Gebele ağırladığı Fransız temsilcisi Saint-Etienne'e  2-1 yenildi.

 

E Grubu'nda İtalyan ekibi Roma 3. hafta maçında sahasında 3-3 berabere kaldığı Avusturya temsilcisi Austria Wien'i deplasmanda 4-2 mağlup etti. 

B Grubu:

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Young Boys (İsviçre): 1-0

Astana (Kazakistan) - Olympiakos (Yunanistan): 1-1

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 APOEL  4  3  0  1  5  4   1  9
 Olympiakos    4  2  1  1  6  3   3  7
 Young Boys  4  1  1  2  3  3   0  4
 Astana  4  0  2  2  3  7   -4  2


C Grubu:

Anderlecht (Belçika) - Mainz 05 (Almanya): 6-1

Gebele (Azerbaycan) - Saint Etienne (Fransa): 1-2

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Anderlecht  4  2  2  0  11  4   7   8
 Saint-Etienne  4  2  2  0  5  3   2  8
 Mainz 05  4  1  2  1  6  10  -4  5
 Gebele  4  0  0  4  4  9  -5  0


D Grubu:

Maccabi Tel Aviv (İsrail) - AZ Alkmaar (Hollanda): 0-0

Zenit (Rusya) - Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti): 2-1

Takımlar   O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Zenit  4  4  0  0  13  5   8  12
 Maccabi Tel Aviv  4  1  1  2  5  6  -1  4
 Dundalk  4  1  1  2  4  5  -1  4
 AZ Alkmaar  4  0  2  2  2  8  -6   2


E Grubu:

Austria Wien (Avusturya) - Roma (İtalya): 2-4

Astra Giurgiu (Romanya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti): 1-1

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Roma  4  2  2  0  12  6   6  8
 Austria Wien   4  1  2  1  8   9  -1  5
 Astra Giurgiu  4  1  1  2  5  9  -4  4
 Viktoria Plzen   4  0  3  1  3  4  -1  3


F Grubu:

Sassuolo (İtalya) - Rapid Wien (Avusturya): 2-2

Athletic Bilbao (İspanya) - Genk (Belçika): 5-3

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Genk  4  2  0  2  10  9   1  6
 Athletic Bilbao  4  2  0  2  6  8  -2  6
 Sassoulo  4  1  2  1  7  6   1  5
 Rapid Wien  4  1  2  1  6  6   0  5


G Grubu:

Ajax (Hollanda) - Celta Vigo (İspanya): 3-2

Panathinaikos (Yunanistan) - S.Liege (Belçika): 0-3

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Ajax  4  3  1  0  8  5   3  10
Celta Vigo  4  1  2  1  7  6   1   5
 S.Liege  4  1  2  1  6  4   2   5
 Panathinaikos  4  0  1  3  3  9   -6   1


H Grubu:

S.Braga (Portekiz) - A.Konyaspor (Türkiye): 3-1

Gent (Belçika) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna): 1-3

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 S.Donetsk  4  4  0  0  13  3   10  12
 S.Braga  4  1  2  1   5  5   0   5
 Gent  4  1  1  2   6  11   -5   4
 A.Konyaspor  4  0  1  3   2  7   -5   1


I Grubu:

 

Nice (Fransa) - Salzburg (Avusturya): 0-2

Schalke 04 (Almanya) - Krasnodar (Rusya): 2-0

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Schalke 04  4  4  0  0  7  1   6  12
 Krasnodar  4  2  0  1  6  5   1   6
 Salzburg  4  1  0  2  3  5  -2   3
 Nice  4  1  0  3  3  8  -5   3


J Grubu:

Fiorentina (İtalya) - S.Liberec (Çek Cumh.): 3-0

Paok (Yunanistan) - Qarabağ Ağdam (Azerbaycan): 0-1

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Fiorentina  4  3  1  0  11  2   9  10
 Qarabağ Ağdam  4  2  1  1   6  7   -1   7
 Paok  4  1  1  2   2  4   -2   4
 Slovan Liberec  4  0  1  3   4  10   -6   1


K Grubu:

S.Prag (Çek Cumh.) - Hapoel Sheva (İsrail): 2-0

Southampton (İngiltere) - İnter (İtalya): 2-1

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Sparta Prag  4  3  0  1  6  4    2  9
 Southampton  4  2  1  1  5  2    3  7
 Hapoel Sheva  4  1  1  2  2  3   -1  4
 Inter  4  1  0  3  3  7   -4  3


L Grubu:

Zürih (İsviçre) - Steaua Bucarest (Romanya): 0-0

Villareal (İspanya) - Osmanlıspor (Türkiye) : 1-2

 Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av  P
 Osmanlıspor  4  2  1  1  7  5    2  7
 Villareal  4  1  2  1  6  6    0  5
 Zürih  4  1  2  1  4  4    0  5
 S.Bucarest  4  0  3  1  2  4   -2  3
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: UEFA, Avrupa, Ligi'nde, gecenin, sonuçları,
Yorumlar
Haber Yazılımı